Peutergroep de Stadhouders

Kenmerken
  • Activiteiten met Frankeland bewoners
  • Activiteitenteam
  • Biologisch eten
  • Natuurtuin

Clustermanager
Monique van Spijk
T 06 21 53 12 17
E m.vanspijk@kinderopvangmundo.nl

Vragen over deze locatie of je inschrijving?
Neem contact op met de Planner van deze locatie.
T 010 246 11 37
E karin@kinderopvangmundo.nl

Neem contact op met de locatie
06 17 40 47 03
Klik op het LRK nummer voor het meest recente GGD rapport van deze locatie.

LRK-nummer: 133211617 KvK-nummer: 25913074

Omschrijving

Als je groter wordt wil je graag nieuwe uitdagingen krijgen en ontdekkingen doen, samen met je leeftijdgenootjes. Voor peuters van 2,5 jaar en ouder heeft Kinderopvang Mundo op een aantal locaties een speciale peuterklas.

 

Meer uitdaging in de tussenperiode naar de basisschool

In Mundo’s peuterklas krijgen de kinderen, net als op een peuterspeelzaal, samen met leeftijdgenootjes de uitdaging die ze nodig hebben in de tussenperiode naar de basisschool. De peuters zelf vinden de peuterklas geweldig: samen met de grote kinderen doen ze grote-kinder dingen!

 

Activiteiten in Mundo’s peuterklas

In de peuterklas van Kinderdagverblijf de Stadhouders is van alles te beleven voor de grotere kleine kinderen op gebied van bewegen, kunst, natuur en de wereld ontdekken. Voorbeelden hiervan zijn:

  • Het leren van de namen en kleuren van fruit en daarna zelf fruit in de groentewinkel kopen.
  • Met z’n allen op ontdekkingstocht gaan in het Sterrebos, op zoek naar beestjes en planten.
  • Peutergym met je vriendjes, dansen in ons theater of samen koken in onze keuken.
  • Spelen en ontdekken in onze mooi natuurtuin.
  • Op bezoek bij je grote broer of zus op de BSO of activiteiten doen met de oma’s en opa’s van verzorgingstehuis Frankeland.
  • Nog veel meer..

 

Voor wie is de peuteropvang?

De peuterklas is voor kinderen van 2,5 tot 4 jaar oud. Mundo’s peuteropvang is ideaal te combineren met bijvoorbeeld opvang via opa en oma.
Ook voor dit Mundo product is het mogelijk om Kinderopvangtoeslag aan te vragen bij de Belastingdienst.

Leuke weetjes over Peutergroep de Stadhouders!
Wat is er bijzonder aan de locatie?
We zitten in een prachtig oud gebouw met op de bovenverdieping een BSO.